E-mail: council@aci-ukraine.com

29 листопада 2014 року відбудеться Перша міжбанківська конференція Громадської організації «ЕйСіАй – Україна».

10/11/2014

Основна мета Конференції – обговорення найбільш значущих проблем міжбанківського ринку та виявлення способів його вдосконалення, побудова відкритого діалогу між учасниками фінансового ринку та представниками влади для вирішення актуальних питань банківського сектору економіки.

 

Одним із ключових питань буде обговорення поточної ситуації на валютному ринку, яка потребує вдосконалення та наявності послідовної тактики. ГО «ЕйСіАй – Україна» проведе презентацію свопового індексу.

 

В програмі Конференції заплановані виступи досвідчених фахівців в галузі фінансів та банківської справи з ряду актуальних для розвитку фінансового ринку країни тем і пов’язаних із можливими шляхами його інтеграції до світової фінансової системи. Голова Ради організації висвітлить тему застосування уніфікованих правил поведінки професіональних учасників на міжбанківському ринку та ознайомить учасників з основними принципами, традиціями та практиками найкращої ринкової поведінки учасників міжнародних фінансових ринків, що викладені в Model Code – Кодексі Поведінки ACI.

 

Крім того, у заході передбачені презентації продуктів партнерів Конференції.

 

Вартість участі у Першій міжбанківській конференції  Громадської організації «ЕйСіАй – Україна» становить 500 грн. Для членів ГО «ЕйСіАй - Україна» участь у Конференції безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація.

 

За додатковою інформацією просимо зв'язатися з нами будь-яким з перерахованих способів:

- по E-mail:  tetyana.shevchenko@aci-ukraine.com

- по тел: +380 (50) 332 27 36, +380 (44) 503 22 54

 

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»